Microstar w ofercie Incom

Incom wprowadzi do oferty nową płytę główną wyprodukowaną przez Microstar Inc. Produkt przeznaczony jest dla procesorów Pentium 4.

Incom wprowadzi do oferty nową płytę główną wyprodukowaną przez Microstar Inc. Produkt przeznaczony jest dla procesorów Pentium 4.

Model MSI 850 Pro bazuje na technologii Intel QDR (Quad Data Rate) i umożliwia transfer pomiędzy chipsetem a procesorem z prędkością do 3,2 GB/s. Na płycie możliwe jest zainstalowanie pamięci typu Rambus a dzięki specjalnemu mostkowi ICH2 można także podłączyć dyski Ultra DMA 33/66/100 co powinno zapewnić wysoką wydajność systemu. Dodatkowo ICH2 zawiera zintegrowany kontroler sieciowy. Nie znana jest jeszcze cena tego urządzenia, ale przewiduje się iż nie przekroczy ona 200 USD. (ok. 800 zł). Płyta MSI 850 Pro dostępna będzie w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Nazwa produktu:

MSI 850 Pro

Grupa Produktowa:

płyty główne

Grupa docelowa:

klienci indywidualni i korporacyjni

Dostępność:

kwiecień/maj

Dystrybucja:

Incom S.A.

www.incom.pl

Cena (netto): ok. 800 zł

Parametry:

Chipset: Intel(R) 850 / ICH2 chipset

FSB: 400 MHz

Pamięć główna: 168-pin Gold-lead RIMM x4, maksymalnie 2GB

Sloty: AGP x 1, CNR x 1, PCI x 5

Audio/video: zintegrowana karta dźwiękowa

On-Board IDE: Ultra DMA 100

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]heygsgroup.com

TOP 200