Microsoft zaprezentuje najnowsze osiągnięcia AI na konferencji Nvidia GTC

"Obietnica AI" zawsze dotyczyła wielkich pomysłów i odległych możliwości — do teraz. Liczba nowych, innowacyjnych i praktycznych zastosowań rośnie.

GTC Nvidii już w marcu / Fot. Mat. własne

GTC Nvidii już w marcu / Fot. Mat. własne

Firmy, które jako pierwsze weszły na rynek, widzą rzeczywisty zwrot z inwestycji w swoje "skoki wiary" w AI i są chętne do skorzystania z kolejnej okazji, podczas gdy wiele firm u progu AI jest teraz gotowych do pełnego zaangażowania. Transformacja AI jest już możliwa dla firm na każdym etapie i o każdej wielkości.

Cztery obszary są szczególnie gotowe na to, co Microsoft nazywa "pragmatyczną innowacją":

  • Wzbogacanie doświadczeń pracowników
  • Odmiana zaangażowania klientów
  • Przekształcanie procesów biznesowych
  • Przyspieszanie innowacji

Na konferencji Nvidia GTC AI, liderzy Microsoftu będą obecni osobiście i wirtualnie, aby zaprezentować najnowsze rozwiązania i technologie AI oraz najlepsze praktyki, a także pomóc firmom zrealizować ich potencjał AI.

Zobacz również:

  • Cykl życia tych pakietów biurowych Microsoftu dobiegnie w przyszłym roku końca
  • "Dostajemy 200 stopionych kart RTX 4090 miesięcznie". Serwis ostrzega

Konferencja Nvidia GTC może być hitem

Nvidia GTC odbędzie się w dniach 18–21 marca w San Jose, ale też wirtualnie. Sesje na żywo i na żądanie, dyskusje na żywo i praktyczne demonstracje zaoferują spojrzenie na podstawowe usługi i technologie Azure AI, które napędzają niektóre z największych i najbardziej skomplikowanych modeli i aplikacji AI na świecie.

Zyskamy także wgląd w przyspieszanie generatywnej AI i LLM-ów, czy najlepsze praktyki i doświadczenia klientów, aby przyspieszyć wdrożenia z AI.

Sesje dostępne są na stronie Nvidii. Można zapisywać na wybrane z nich.

Microsoft sponsoruje również praktyczne szkolenia Nvidia. Uczestnicy będą mieli dostęp do w pełni skonfigurowanego serwera z akceleracją GPU w chmurze oraz szansę na zdobycie certyfikatu Nvidia, potwierdzającego kompetencje w danej dziedzinie. Uczestnicy GTC mogą ponadto wybierać spośród 40 dwugodzinnych sesji szkoleniowych, aby zapoznać się z najnowszą technologią i możliwościami AI.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200