Microsoft umieścił polską spółkę Xplus na prestiżowej liście Inner Circle

Na sporządzanej przez Microsoft liście Inner Circle – wymieniającej najlepszych globalnych partnerów oferujących użytkownikom rozwiązania biznesowe wykorzystujące oprogramowanie Microsoft Dynamics - znalazła się w tym roku polska firma Xplus. To duże osiągnięcie, gdyż jest to jedyna firma z Europy Środkowo-Wschodniej, która została w ten sposób wyróżniona przez Microsoft.

Ceremonia ogłoszenia listy miała miejsce kilka dni podczas konferencji MIcrosoft Inspire, zorganizowanej w tym roku w Las Vegas (USA). Wyróżnienie to przyznawane jest firmom, które wykazują się zaangażowaniem w pracy z klientami oraz innowacyjnością w obszarze wdrożeń rozwiązań opartych o technologię Microsoft i wzorcowym ich wykorzystaniem.

W gronie laureatów znalazło się w sumie 60 z ponad 2000 firm nominowanych z całego świata. Wśród nich znalazła się warszawska firma Xplus, która dział na rynku IT od siedemnastu lat. Spółka specjalizuje się we wdrożeniach systemów Microsoft Dynamics m.in. w firmach z branży budowlanej, produkcyjnej i handlowej i dostąpiła tego zaszczytu już drugi raz. Pierwszy raz miało to miejsce w 2016 roku.

Zobacz również:

Firma Xplus została wyróżniona za największy w Polsce wzrost liczby wdrożeń rozwiązań chmurowych oraz tworzenie własnych produktów działających w oparciu o system Dynamics. Microsoft zachęca partnerów do budowania takich narzędzi, będących wartością dodaną do swojego produktu. Xplus została również nagrodzona za wzrost „customer adds”, skuteczną migrację istniejących klientów z on-premise na online oraz za wysokiej jakości doradztwo dla klientów z zakresu cyfrowej transformacji.

Wyjątkowe osiągnięcia firmy Xplus w tym roku spowodowały, że znalazła się ona w elitarnej grupie naszych najbardziej strategicznych partnerów Microsoft Business Applications z całego świata. W ten sposób Microsoft docenił głębokie zaangażowanie, skoncentrowanie firmy na potrzebach klientów, a także doskonałość biznesową. Cieszymy się, że Xplus trafia po raz drugi do tej prestiżowej grupy", podkreśla Agnieszka Zarzycka, szefowa działu Dynamics w polskim oddziale Microsoft.

A Karol Sudnik (prezes zarządu Xplus) dodaje, „Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia, ponieważ przynależność do Dynamics Inner Cirle to nagroda, którą dostaje tylko 1 proc. partnerów Microsoft. W tym roku, z naszego kraju, wyróżniono tylko nas. To sprawia, że jesteśmy obecnie jedynym partnerem Microsoft w Polsce, który został nagrodzony dwukrotnie i unikatowym partnerem w ramach Finance & Operations na rynku CEE”.

Cała lista Inner Circle znajduje się tutaj.

Źródło: InPlus Medi

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200