Microsoft promuje Dynamics CRM

Koncern z Redmond zamierza intensywniej niż do tej pory zachęcać użytkowników biznesowych do korzystania z Dynamics CRM. Firma poinformowała, że udostępni zestaw nowych szablonów dla tego programu i zapowiedziała promocje cenowe.

Microsoft przygotował 18 nowych szablonów dla Dynamics CRM, dopasowanych do specyfiki zarówno popularnych, jak i niszowych branż (od służby zdrowia, po system zarządzania obiektami penitencjarnymi) – będą z nich mogli korzystać zarówno obecni, jak i nowi użytkownicy tego oprogramowania.

Przy okazji zapowiedziano również promocje cenowe – Microsoft poinformował, że będzie łączył oferty na Dynamics CRM z licencjami na oprogramowanie MS Office 365. W ramach promocji firmy korzystające już z chmurowej wersji Office'a mogą uzyskać do 40% zniżki na Dynamics CRM (ta oferta ma być dostępna do marca przyszłego roku).

Zobacz również:

  • Salesforce zainwestuje 500 milionów dolarów w generatywną AI
  • Klawiatura SwiftKey zintegrowana z Microsoft Copilot

Koncern z Redmond poinformował również przy okazji, że kolejna wersja jego flagowego oprogramowania ERP - Dynamics AX 2012 R3 – zostanie udostępniona wiosną ubiegłego roku (wiadomo też, że będzie można je uruchamiać m.in. w ramach usługi Windows Azure).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200