Microsoft Build 2016 - znamy już termin konferencji

Microsoft poinformował dzisiaj o dniach w których będzie miała miejsce coroczna konferencja dla deweloperów. Dowiedzieliśmy się też, gdzie odbędzie się w przyszłym roku wydarzenie o nazwie Build 2016, które podobnie jak rok temu w przypadku Build 2015 będzie poświęcone systemowi Windows 10.

Po raz kolejny Microsoft wybrał na miejsce tego wydarzenia lokalizację w San Francisco, która gości przedstawicieli firmy i uczestniczących w imprezie programistów już od trzech lat. Moscone Center, bo tak nazywa się ten obiekt, to jednocześnie miejsce, gdzie swoje wydarzenia podobne do Build 2016 organizowali konkurencji firmy z Redmond, czyli Apple i Google.

Przyszłoroczna edycja konferencji Microsoftu dla deweloperów odbędzie się w dniach od 30 marca do 1 kwietnia 2016 roku. Microsoft nie udostępnił jeszcze systemu rezerwacji biletów, ale możliwość zapłacenia za udział w wydarzeniu powinna pojawić się jeszcze przed końcem grudnia.

Zobacz również:

  • Reinstalacja systemu Windows - z chmury czy lokalnie?

Microsoft poinformował o dacie Build 2016, ale jeszcze nie wiadomo, jakie będą dokładnie ceny. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji powinny przygotować się jednak na wydatek o równowartości ok 8 tys. zł. W ostatnich latach koszt biletu wynosił dokładnie 2095 dol.

Wysoka cena nie zniechęcała do tej pory chętnych. W przypadku edycji Build 2013 i Build 2014 w przeciągu pierwszych kilkudziesięciu godzin wyprzedały się wszystkie dostępne bilety. W zeszłym roku wejściówki na Build 2015 zostały wykupione przez programistów w zaledwie godzinę.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200