Marcin Gajdziński na czele IBM

Marcin Gajdziński objął stanowisko Dyrektora Generalnego IBM Polska i Kraje Bałtyckie. Zastąpi Jarosława Szymczuka, który objął funkcję General Managera działu IBM Consulting w Europie Środkowo-Wschodniej.

Marcin Gajdziński na czele IBM

Marcin Gajdziński, Dyrektor Generalny IBM Polska i Kraje Bałtyckie Fot. mat. PR

Marcin Gajdziński będzie odpowiedzialny za całokształt działalności IBM w Polsce i krajach bałtyckich, wzrost biznesowy i budowanie satysfakcji klientów. Wcześniej pełnił funkcje kierownicze w dziale rozwiązań technologicznych.

„Marcin jest wyróżniającym się liderem z doskonałą znajomością zagadnień rynkowych i technologicznych oraz prawdziwym partnerem w biznesie dla klientów w ich projektach transformacyjnych” - powiedział Wolfgang Wendt, General Manager IBM w Europie Środkowo-Wschodniej. „Chciałbym podziękować Jarosławowi Szymczukowi za wkład wniesiony w rozwój biznesu oraz wzmocnienie pozycji rynkowej IBM w Polsce i krajach bałtyckich, życząc mu dalszych sukcesów w nowej roli".

Zobacz również:

  • IBM podpisało z armią amerykańską intratny kontrakt
  • Nowa szefowa kanału partnerskiego w Hewlett Packard Enterprise Polska

Marcin Gajdziński, posiada wszechstronne doświadczenie zdobyte w trakcie ponad dwudziestu lat pracy w Polsce, poparte dogłębną wiedzą branżową i znajomością rynku technologii.

„Znajdujemy się w decydującym momencie kształtowania przyszłości naszej branży. Wykorzystując najnowsze rozwiązania IBM w zakresie AI i chmury hybrydowej, ekspercką wiedzę konsultingową i współpracując z ekosystemem partnerskim, możemy jeszcze skuteczniej przyspieszać dynamiczny rozwój biznesów naszych klientów” - mówi Marcin Gajdziński.

Marcin Gajdziński jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200