Mały, a dużo potrafi

Hewlett-Packard wprowadza do sprzedaży nowy aparat cyfrowy - HP Photosmart 812 wyposażony w matrycę o rozdzielczości 4 megapikseli.

Hewlett-Packard wprowadza do sprzedaży nowy aparat cyfrowy - HP Photosmart 812 wyposażony w matrycę o rozdzielczości 4 megapikseli.

Obiektyw firmy Pentax wyposażono w 3-krotnym zoomem optycznym i 7-krotnym zoomem cyfrowym. Zapewnia to bardzo dużą ostrość detali i wysoką jakość obrazu uzyskanego za pomocą aparatu. Photosmart 812 pozwala również na zapis sekwencji wideo o długości do 60 sekund.

Nowy aparat HP wykorzystuje technologię HP Instant Share, czyli oprogramowanie z intuicyjnymi ikonami i menu, umożliwiające proste udostępnianie zdjęć. Po wykonaniu zdjęcia wystarczy wybrać jeden z 14 zapisanych adresów docelowych (mogą to być adresy e-mail, drukarki lub komputery PC). Zdjęcia będą automatycznie wysłane pocztą elektroniczną, wydrukowane lub pobrane przez komputer, kiedy tylko aparat zostanie połączony z odpowiednim urządzeniem.

HP Photosmart 812 ma trafić do sprzedaży w Europie 1 kwietnia 2002 r. Jego cena w Polsce ma wynieść 2799 zł. Aparat łącznie ze stacją dokującą będzie kosztował 3099 zł. Koszt zakupu samej stacji dokującej wyniesie 399 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200