Magdalena Gaj nagrodzona za walkę o prawa konsumentów

Podczas konferencji zorganizowanej w Tarnowie przez Prezydenta Miasta Tarnowa i Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów z okazji 50 rocznicy Praw Konsumentów, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Magdalena Gaj, została odznaczona medalem za zaangażowanie i wkład w walkę o prawa konsumentów na rynku telekomunikacyjnym.

Pracownicy UKE od 2008 roku telefonicznie i elektronicznie udzielają porad oraz odpowiadają na pytania konsumentów. Prezes UKE stale prowadzi działania na rzecz podnoszenia świadomości konsumentów w zakresie dostępnych produktów oraz przysługujących im praw.

Celem konferencji było przedstawienie zarówno samej idei prawa konsumenckiego, jak i kierunków jego rozwoju w Polsce. Wydarzenie pod patronatem honorowym Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zorganizowało Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów oraz miasto Tarnów.

Zobacz również:

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200