MSWiA pyta o biuletyn

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji rozpoczęło etap konsultacji społecznych związanych z projektem "Nowy BIP", mającym usprawnić funkcjonowanie Biuletynu Informacji Publicznej.

Jak już wcześniej informowaliśmy powstała już tzw. Biała Księga nowego BIP. Przedstawia ona teoretyczne i praktyczne aspekty funkcjonowania BIP z uwzględnieniem prawnych aspektów dostępu do informacji publicznej i planowanych modyfikacji.

Zasady funkcjonowania BIP i projekt nowego biuletynu szczegółowo opisano w Białej Księdze Nowego BIP dostępnej pod TYM adresem. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zachęca wszystkich zainteresowanych do dzielenia się uwagami i opiniami dotyczącymi tego projektu. Już teraz można je przesyłać na adres mailto:[email protected] . Wkrótce ma powstać także internetowe forum dyskusyjne poświęcone nowemu Biuletynowi Informacji Publicznej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200