MSI zapowiada dwa nowe laptopy

Modele FX700 i FR700 to urządzenia przeznaczone dla wymagających użytkowników. Oprócz sporego wyświetlacza zaoferują one imponująca konfigurację. Niestety w chwili obecnej producent nie wypowiada się na temat ich ceny i daty premiery.

Dwie nowości sprzętowe od MSI są do siebie bardzo podobne. Oba modele komputerów różnią się w zasadzie jedynie umieszczoną w nich kartą graficzną. Model FX700 to urządzenie, które powinno zadowolić wielbicieli elektronicznej rozrywki. Został on wyposażony w kartę Nvidia GeForce GT 425M (1GB pamięci RAM). Tymczasem FR700 posiada jedynie zintegrowaną kartę graficzną.

Oba laptopy posiadają wyświetlacz 17,3", który pokryto specjalną powłoką. Dzięki niej ekran ma nie być podatny na rysy oraz smugi. Laptopy skorzystają z maksymalnie 8GB pamięci RAM (DDR3), zostały wyposażone w procesor i5 firmy Intel, twardy dysk 320, 500 lub 640GB, oraz napęd DVD. Uzupełnia je wyjście HDMI/VGA, napęd DVD, cztery porty USB (dwa SuperSpeed) oraz czytnik kart pamięci.

Zobacz również:

  • Wyciek danych z serwerów MSI może mieć duże konsekwencje
  • RX 6500 XT, GeForce RTX 3050 i inne karty nie dały rady

Niestety MSI nie wypowiedziało się na temat ceny urządzeń oraz ich daty premiery. Można jedynie założyć, że w sklepach zobaczymy je przed końcem roku.

Pełną specyfikację urządzeń znaleźć można na stronie ich producenta.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200