MS AntiSpyware - kolejna beta 1

Microsoft przyzwyczaja swoich użytkowników do opóźnień w wydawaniu pełnych wersji swoich programów. Tym razem sprawa dotyczy narzędzia antyspyware'owego tej firmy. Jakkolwiek wiadomo było już wcześniej, że na wersję beta nr 2 poczekamy jeszcze kilka miesięcy, to można się już zastanawiać, ile edycji beta-1 ujrzy światło dzienne do tego czasu. Można już bowiem pobrać kolejną z nich.

Najnowsza edycja narzędzia MS AntiSpyware oznaczona jest numerem 1.0.615 i można ją pobrać ze strony producenta. Pierwsza wersja beta (1.0.501) ukazała się w styczniu br., a od tego czasu ukazały się jeszcze 3 uaktualnienia (1.0.509, 1.0.613 i 1.0.614).

Beta 1.0.615 skupia uwagę głównie na tym, w jaki sposób MS AntiSpyware dostarcza użytkownikom informacji o uruchomionych na komputerze procesach, rozwiązuje kilka problemów z przyznawaniem sygnatur spyware'owych oraz wprowadza uaktualnienie do ich systemu (ma to skuteczniej chronić przed oprogramowaniem szpiegowskim wykrytym w ostatnim okresie).

Zobacz również:

  • Reinstalacja systemu Windows - z chmury czy lokalnie?
  • WhatsApp z dużymi zmianami w obsłudze wideo

Z aplikacji mogą skorzystać użytkownicy systemów Windows 2000, XP i Server 2003.

O antyszpiegowskim oprogramowaniu giganta z Redmond pisaliśmy m.in. w artykułach: "MS AntiSpyware - Microsoft poluje na szpiegów", "Microsoft uaktualni MS AntiSpyware" i "AntiSpyware Microsoftu chroni spyware?".

Więcej informacji:Microsoft Download Center.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200