MCI Management wchodzi na warszawską giełdę

Komisja Papierów Wartościowych i Giełd dopuściła do publicznego obrotu akcje MCI Management SA. Będzie to pierwszy fundusz venture capital notowany na warszawskim parkiecie.

Komisja Papierów Wartościowych i Giełd dopuściła do publicznego obrotu akcje MCI Management SA. Będzie to pierwszy fundusz venture capital notowany na warszawskiej giełdzie.

"Wejście na giełdę to kolejny krok rozwoju MCI. Dzięki upublicznieniu będziemy mogli pozyskać środki na kolejne inwestycje, a także wdrożyć program opcji menedżerskich. Nie bez znaczenia jest również prestiż związany z funkcjonowaniem jako spółka publiczna" - mówi Tomasz Czechowicz, prezes zarządu MCI Management SA.

Fundusz MCI zainwestował już w sześć spółek: CCS SA, Poland.com SA, Bankier.pl SA, 4Pi Analyst SA, Process4E SA oraz w Polski Portal Ubezpieczeniowy SA. Posiada także udziały w JTT Computer SA.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200