MAG LCD -nowa seria dla wymagających

W połowie października Veracomp powiększy swoją ofertę monitorów LCD firmy MAG o dwa nowe produkty serii LM (Lite Matrix): LM705 i LM905. Seria LM to najmłodsze modele skierowane zdaniem producenta do najbardziej wymagających użytkowników.

MAG LCD -nowa seria dla wymagających

Monitor LCD MAG serii LM

Najlepsze z dostępnych w ofercie MAG ekrany ciekłokrystaliczne LM cechuje stosunkowo krótki czas reakcji 8 ms, wysoki kontrast 700:1 i jasność na poziomie 300 cd/m2. Monitory posiadają zintegrowane głośniki stereo (2W + 2W) oraz dwa rodzaje złącza, cyfrowe (DVI) i analogowe (D-Sub). W zestawie z monitorem dołączony jest kabel audio, kabel zasilający oraz zewnętrzny zasilacz.

Obudowa wykonana ze stopu włókna węglowego sprawia, że nie pozostają na niej odciski palców. Podstawę stanowi z kolei aluminiowa stopka. Veracomp oferuje panele w dwóch rozmiarach - 17 i 19 cali, w kolorze czarnym lub srebrnym.

Seria LM jest zgodna z normą TCO'03 i spełnia normy bezpieczeństwa CE. Ceny monitorów to ok. 1499 zł (LM705) oraz 1839 zł (LM905).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200