Lotusowe wdrożenie Insoftu

Krakowska firma Insoft zakończyła wdrożenie autorskiego systemu CRM w spółce Bergerat Monnoyeur. Projekt obejmował instalację oprogramowania w centrali firmy i sieci przedstawicielstw handlowych w całym kraju.

System Insoft CRM pracuje w oparciu o technologię firmy Lotus. Dane o klientach oraz informacje o oferowanych produktach przechowywane są w centralnej bazie na serwerze IBM AS/400. Dostęp do bazy dzięki mechanizmowi replikacji mają przedstawicielstwa i pracujący w terenie handlowcy wyposażeni w palmtopy.

Wdrożony przez Infosoft system umożliwia zarządzanie kontaktami z klientami i pełna kontrolę procesu sprzedaży. Jego podstawą są predefiniowane szablony dokumentów. Rozwiązanie uzupełnia moduł raportowania ułatwiający weryfikację podejmowanych działań handlowych i marketingowych.

Zobacz również:

  • Aplikacja mObywatel oferuje małym firmom nową usługę

Bergerat Monnoyeur zajmuje się dystrybucją specjalistycznych maszyn i pojazdów firmy Caterpillar dla przemysłu i budownictwa.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200