Logitech otwiera polskie przedstawicielstwo

Logitech, szwajcarski producent peryferiów komputerowych, otworzy 29 listopada swoje biuro w Polsce. Logitech Polska z siedzibą w Warszawie odpowiedzialny będzie za kwestie związane z dystrybucją, handlem i marketingiem w centralno-wschodnim rejonie Europy.

Logitech, szwajcarski producent peryferiów komputerowych, otworzy 29 listopada swoje biuro w Polsce. Logitech Polska z siedzibą w Warszawie odpowiedzialny będzie za kwestie związane z dystrybucją, handlem i marketingiem w centralno-wschodnim rejonie Europy. Polski oddział firmy nadzorować będzie działalność wszystkich dystrybutorów firmy w Polsce, Litwie, Łotwie, Estonii i Rosji.

W polskim biurze początkowo pracować będą trzy osoby. Szefem Logitech Polska został Piotr Wochniak, pełniący funkcję Country Managera na północno-wschodni rejon Europy. Iwona Rymut zajmować będzie stanowisko Sales Manager Poland, a Marcin Gutkiewicz sprawować będzie funkcję Channel Marketing & PR na północno-wschodni rejon Europy.

Oficjalnymi dystrybutorami produktów Logitech w Polsce jest pięć firm: , Megabajt, Tech Data Polska, Veracomp oraz Microcomputer.


TOP 200