Lekki i dwurdzeniowy notebook LG

LG Electronics zaprezentowało nowy notebook T1 Express Dual 14:1" wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel Core Duo L2300.

Komputer posiada ekran o przekątnej 14,1" (w zależności od wersji w rozdzielczości 1440x900 lub 1280x800 pikseli), ma 21,5 mm grubości i waży zaledwie 1,9 kg.

Lekki i dwurdzeniowy notebook LG

Notebook T1 Express Dual 14:1"

Urządzenie ma wbudowany kontroler sieci WiFi a/b/g, a dzięki zastosowaniu nowej generacji Bluetooth - BlueCore 4 ma zapewniać szybsze i bardziej stabilne połączenia Bluetooth. Za przetwarzanie grafiki odpowiada zintegrowany z chipsetem rdzeń Intel GMA 950. W komputerze zastosowano chip Trusted Platform Module (TPM) który sprawia, że komputer nie zapisuje osobistych informacji, takich jak ID i hasło w pamięci systemu, ale umieszcza je w chipie TPM. Układ współpracuje z czytnikiem lini papilarnych. Dostępne konfiguracje pozwalają na zastosowanie dysku twardego o pojemności 60 lub 80 GB. W standardzie otrzymujemy też wbudowany czytnik 5 rodzajów pamięci.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200