LeftHand na Infosystemie

Firma LeftHand porezentuje na targach Infosytem 2003 aplikację LeftHand Firma - pierwsze polskie oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem na licencji GNU GPL.

Aplikacja LeftHand Firma to pierwsze polskie oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem na licencji GNU GPL, a więc udostępniane bezpłatnie wraz z pełnym kodem oprogramowania. Zawiera podstawowe moduły potrzebne w zarządzaniu firmą, takie jak: księgowość i finanse, baza danych kontrahentów, zakup i sprzedaż, kadry i płace czy rozrachunki z kontrahentami. Oprogramowanie powstało w ramach projektu LeftHand, który ma na celu stworzenie pełnego pakietu ERP na licencji GNU GPL.

Oprogramowanie Firma, według informacji dostawcy, działa już od dwóch lat w kilku firmach, z informacji na jego stronie wynika ponadto, że rozwiązaniem stara się zainteresować m.in. jednostki służby zdrowia.

Zobacz również:

  • AI w walce z przestępstwami finansowymi

Prezentacje oprogramowania będzie można obejrzeć jutro, na stoisku firmy Software-Wydawnictwo (pawilon 5, stoisko 61/62) o godz. 11:00 i 12:50.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200