Łatwiejsza migracja

Firma Novell pracuje nad utworzeniem tzw. sieci przenoszenia i migracji (Porting and Migration Network). Inicjatywa skierowana jest do klientów oraz partnerów dostarczających oprogramowanie i sprzęt, a ma ona na celu umożliwienie klientom szybkiego i niedrogiego przejścia na system SUSE LINUX Enterprise Server.

Przy tworzeniu sieci z firmą Novell współpracować będą m.in. HP, IBM, Intel, Oracle i Scali, które mają za zadanie wspomagać partnerów tworzących oprogramowanie we wdrażaniu platform i rozwiązań działających w systemie SUSE LINUX.

Pierwsze centrum przenoszenia i migracji ma powstać w Niemczech i dzięki udostępnieniu usług, pomocy technicznej i konsultingu, ma pomagać deweloperom i producentom oprogramowania przenosić swoje rozwiązania na system Linux.

Centra przenoszenia i migracji firmy Novell odgrywają rolę laboratoriów, w których można konfigurować systemy oraz sieci partnerów i klientów według indywidualnych specyfikacji, co pozwala testować produkty pod kątem działania w rzeczywistych warunkach.

Więcej informacji

http://www.novell.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200