LOT z eCard-em

Przewoźnik zawarł umowę dotyczącą autoryzacji zakupu biletów lotniczych LOT-u poprzez serwis internetowy TicketsOnLine.

e-Card będzie centrum autoryzacyjnym dla LOT-owskiego serwisu TicketsOnLine na terytorium Polski. Współpraca będzie obejmować tylko transakcje kartami płatniczymi VISA i Master Card. Transakcje dokonywane za pomocą pozostałych kart będą obsługiwane przez Polcard.

Uruchomiony w 1997 roku system LOT TicketsOnLineR sprzedaje bilety z terenu Polski, USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Holandii, Danii, Finlandii, Norwegii oraz Szwecji. Za bilety zakupione poprzez LOT TicketsOnLineR płaci się kartą kredytową w chwili dokonania transakcji. Bilety są wysyłane pocztą kurierską lub standardową przesyłką pocztową bez dodatkowej opłaty pod wskazany adres lub są przygotowane do odbioru na wybranym przez pasażera lotnisku lub w biurze LOTu.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

LOT jest pierwszą polską firmą, dla której eCard dostosował swój system tak aby cała transakcja odbywała się na serwerze LOTu bez potrzeby przekierowywania.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200