LG obniża ceny

Koncern LG Electronics poinformował o obniżeniu cen nagrywarek DVD - w ramach noworocznej promocji ceny mają spaść nawet o 25%. Niestety, na razie nie wiadomo, czy obniżka nastąpi również w Polsce - wiadomo za to, że już w najbliższych dniach na rodzimy rynek trafi najnowsza nagrywarka DVD marki LG.

Ze 135 do 130 euro stanieć ma nagrywającą zarówno krążki DVD-R, jak i DVD+R z prędkością 4x nagrywarka GSA-4040B. Urządzenie to kosztuje w tej chwili w naszym kraju ok. 700 zł - jak dowiedzieliśmy się w polskim oddziale LG, w najbliższych dniach nie planowane jest obniżenie jej ceny (aczkolwiek nie jest wykluczone, że nastąpi to za jakiś czas).

LG obniża ceny

GSA-4081B

Na polski rynek trafi za to w najbliższych dniach najnowsza, dwuformatowa nagrywarka DVD z serii GSA - GSA-4081B. Dokładnej ceny urządzenia jeszcze nie ustalono, wiadomo jednak, że kosztować ona będzie ok. 100 zł więcej niż model GSA-4040B DVD. Najważniejszą innowacją w nowym modelu będzie przyspieszenie zapisu krążków DVD+R - do 8x.

Zobacz również:

  • LG DualUp to monitor zorientowany na produktywność. Czy rzeczywiście tak jest?
  • Pioneer idzie pod prąd - wprowadza nowe napędy optyczne

Więcej informacji:

http://www.lge.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200