Kwietniowy cykl darmowych webinarów o zdalnym zarządzaniu urządzeniami końcowymi i automatyzacji infrastruktury IT

Obecnie wiele osób pracuje w trybie „home office”, co sprawia, że liczba urządzeń wykorzystywanych do realizacji codziennych obowiązków wzrasta. Trudno przewidzieć, jak długo potrwa ta sytuacja. Dlatego biznes powinien jak najszybciej wdrożyć procedury zdalnego zarządzania infrastrukturą informatyczną, aby zapewnić jej bezpieczeństwo.

Duża liczba alertów bezpieczeństwa. Brak kontroli nad urządzeniami, które mają dostęp do firmowych zasobów. Co gorsza, zewsząd napływają informacje o wzmożonej aktywności osób, które wykorzystują zaistniałą sytuację do przeprowadzania cyberataków. Hakerzy mogą podszywać się pod pracowników agencji ochrony zdrowia (np. WHO) i oferować listę z nazwiskami osób chorych na COVID-19 w najbliższym otoczeniu po wniesieniu opłaty lub podaniu danych wrażliwych. Między innymi z takimi wyzwaniami mierzą się obecnie administratorzy IT.

Narzędzia do zdalnego zarządzania punktami końcowymi i automatyzacji infrastruktury IT pozwalają zapanować nad ekosystemem IT w realiach, gdy jest on dużo bardziej rozbudowany, a użytkownicy korzystają z różnych sieci i urządzeń.

Aby dowiedzieć się więcej o zaawansowanych metodach zdalnego zarządzania urządzeniami końcowymi w firmie i poznać możliwości baramundi Management Suite, dołącz do jednego z kwietniowych webinarów.

Niezbędnik działu IT: Jak w profesjonalny sposób zarządzać zdalnie i zautomatyzować infrastrukturę IT?

Od metody Zero Touch do zaawansowanych metod zarządzania urządzeniami końcowymi

6, 16, 20, 27 kwietnia, godz. 11:00

Zarejestruj się już dziś!

Kwietniowy cykl darmowych webinarów o zdalnym zarządzaniu urządzeniami końcowymi i automatyzacji infrastruktury IT