Kryteria wyboru komputera

Materiał promocyjny Komputer jest rzeczą nieodzowną w codziennym funkcjonowaniu każdej instytucji publicznej oraz edukacyjnej. Jego wykorzystanie usprawnia czynności związane z zarządzaniem i administracją, umożliwia swobodny przepływ informacji oraz pozwala na korzystanie z możliwości oferowanych przez internet i współczesne technologie.

W jaki komputer powinna być wyposażona instytucja publiczna, aby maksymalnie usprawnić pracę? Podjęcie właściwego wyboru znacznie ułatwi darmowy e-book stworzony przez zespół ekspertów Fujitsu mających duże doświadczenie we wspieraniu potrzeb i specyfiki sektora publicznego. Wzięliśmy pod lupę najczęściej pojawiające się wyzwania i zebraliśmy w jednym miejscu dobre praktyki w następujących zagadnieniach:

  • czym kierować się w trakcie wybierania komputera do instytucji publicznej – dołożyliśmy wszelkich starań, aby zaprezentować wszystkie możliwe kryteria, którymi powinno się kierować podczas wybierania komputera do urzędu. Wskazujemy, na co zwrócić , aby wybrać najlepsze pod kątem efektywności i wydajność pracy urządzenie;
  • prawidłowo zorganizować przetarg publiczny – doradzamy, w jaki sposób sformułować warunki swojego zamówienia publicznego oraz na co zwrócić uwagę, aby dostać dokładnie taki sprzęt, jakiego się poszukuje, a zarazem uniknąć pułapek formułowania przetargów
  • jak zadbać o bezpieczeństwo – po udanym przetargu należy odpowiednio zająć się sprzętem. Dotyczy to zarówno oprogramowania, jak i wyszkolenia pracowników wraz z uczuleniem ich na aspekty powiązane z bezpieczeństwem, a co za tym idzie – ochroną danych firmowych i osobowych.

Każdy z wymienionych punktów zaprezentowaliśmy w bardzo przejrzysty sposób, prowadząc krok po kroku poprzez poszczególne zagadnienia. Dzięki temu nawet osoba, która nigdy dotąd nie miała do czynienia z komputerami, będzie w stanie prawidłowo określić swoje potrzeby i ustalić optymalne parametry potrzebnego sprzętu.

Wybór komputera to nie wszystko

Nasz e-book daje szereg praktycznych porad do zastosowania po nabyciu komputerów. Jako że w ostatnich latach mamy do czynienia co jakiś czas ze spektakularnymi włamaniami i wykradaniem danych osobowych, kładziemy duży nacisk na to, w jaki sposób zminimalizować ryzyko w instytucji. Podajemy, jak dbać o bezpieczeństwo danych urzędowych w pigułce – pięć prostych zasad sprawi, że każdy pracownik będzie wiedział, jak się NIE zachować podczas próby włamania lub zainfekowania wirusem systemu. Dowiesz się także, jakie są najbardziej skuteczne zabezpieczenia przeciwko intruzom.

Jak każdy inny sprzęt, tak i komputer wymaga regularnej konserwacji. Nasz darmowy e-book zapozna Cię z najlepszymi praktykami w tym zakresie, co pozwoli nie tylko na optymalną eksploatację urządzenia, ale również wydłużenie jego żywotności – dzięki czemu inwestycja w sprzęt będzie jeszcze korzystniejsza. Doradzimy także, jakie podjąć kroki przed oddaniem komputera do naprawy lub serwisu.

Dlaczego warto pobrać e-book?

Wiedza, którą dostajesz za darmo, bardzo szybko znajdzie przełożenie na korzyści praktyczne. Dobrze dobrane komputery i laptopy pozwolą na usprawnienie pracy i osiągnięcie w niej maksymalnej wydajności, a zarazem upewniają, że budżet został wykorzystany w sposób optymalny – a to właśnie oferowany przez nas e-book pozwoli Ci określić kryteria doboru!

Wiedza o podstawowych praktykach bezpieczeństwa pozwoli na uniknięcie włamań i strat finansowych, które mogą iść w miliony – a nasz e-book zaprezentuje Ci wszystkie do tego niezbędne!

Znajomość praktyk związanych z konserwacją i naprawą to z kolei zwiększenie bezawaryjnego czasu pracy i żywotności sprzętu, co przekłada się na mniejszą ilość awarii, a to równa się mniejszym wydatkom na serwis i naprawę. Dzięki lekturze tego e-booka w łatwy sposób zaoszczędzisz na niepotrzebnych wydatkach!

Nasz darmowy e-book to praktyczny zysk płynący z wiedzy, która przedstawiamy w przystępny dla każdego sposób!

POBIERZ już dziś i przekonaj się o tym!

Kryteria wyboru komputera