Konsola LCD/KVM firmy Avocent

Avocent wprowadził do sprzedaży konsolę zarządzania LCD współpracującą z przełącznikami KVM, przystosowaną do instalowania w przemysłowych szafach.

Konsola LCD/KVM firmy Avocent
Konsola o nazwie LCD17 pozwala lokalnemu użytkownikowi uzyskiwać dostęp do serwerów znajdujących się w szafie. LCD17 jest przeznaczona dla małych i średnich firm, które posiadają serwerownie. W skład konsoli wchodzi klawiatura i wyświetlacz LCD 17 cali. Elementy te są zamontowane w systemie podwójnych prowadnic, dzięki czemu można je chować niezależnie od siebie, a tym samym obserwować ekran konsoli przy zamkniętych drzwiach szafy.

Urządzenie ma wysokość 1U, a jej budowa pozwala na umieszczenie z tyłu przełącznika KVM, eliminując konieczność wykorzystania dodatkowej przestrzeni w szafie. Podłączenie wszystkich serwerów do konsoli poprzez przełącznik KVM pozwala na uzyskanie bezpośredniego dostępu do każdego z nich, niezależnego od dostępu przez sieć TCP/IP.

Konsola kosztuje 1880 euro (cena netto). Autoryzowanym dystrybutorem rozwiązania w Polsce jest firma Alstor.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200