Konkurs na najlepszy pomysł ubiegający się o e-dotacje

Rusza konkurs dla małych i średnich przedsiębiorców oraz dla samorządów pt. "Wygramy razem euro". W konkursie na najlepszy pomysł inwestycji ubiegającej się o unijną dotację można wygrać kompleksowe wsparcie firmy konsultingowej w walce o unijne euro.

Firma konsultingowa Accreo Taxand wraz z "Gazetą Wyborczą" oraz portalem Wyborcza.biz uruchamia konkurs dla małych i średnich przedsiębiorców oraz dla samorządów pt. "Wygramy razem euro". Samorządy i firmy z sektora MSP, które mają pomysł inwestycji i chcą ubiegać się o dotacje unijne mogę wygrać wsparcie firmy konsultingowej, która pomoże zwycięzcy konkursu stworzyć projekt, pisać wnioski i przygotować niezbędną dokumentację, czyli przejść przez najtrudniejszą część ubiegania się o dotacje unijne.

Ze zgłoszonych projektów jury wybierze jeden samorządowy i jeden biznesowy. Oba zwycięskie projekty dostaną pełne i darmowe wsparcie Accreo Taxand - od momentu wypełniania wniosku aż po ogłoszenie decyzji w sprawie dotacji. Dodatkowo dziesięciu finalistów konkursu w każdej kategorii (czyli po dziesięć firm i samorządów) zostanie zaproszonych na bezpłatne warsztaty pisania wniosków o dotację.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 11 grudnia br. Głównym kryterium wyboru zwycięskich projektów będzie innowacyjność pomysłu oraz szansa na zdobycie finansowania. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 15 stycznia.

O tym, że warto starać się o unijne dotacje przekonał się m.in. Urząd Miasta Bydgoszczy, który rozpoczyna właśnie realizację projektu wdrożenia metodyk zarządzania usługami IT, projektami i programami w UM. Miasto uzyskało dofinansowanie w wysokości 605.454 euro z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200