Konkurs dla innowacyjnych firm IT

Rozpoczął się organizowany przez park technologiczny MMC Brainville konkurs "Biznes 3.0, czyli jak wykorzystać nowe technologie, aby budować konkurencyjność na nowym globalnym rynku" skierowany do innowacyjnych firm IT z Małopolski i Podkarpacia.

Nagrodą w konkursie jest bezpłatny roczny dostęp do infrastruktury biurowej w parku technologicznym MMC Brainville wraz z pakietem usług doradczych wspierających rozwój biznesu, o łącznej wartości 30 tysięcy złotych. W konkursie mogą wziąć udział zarówno przedsiębiorstwa, które rozwijają firmy w oparciu o nowe technologie, np. wprowadzając rozwiązania e-commerce, jak również spółki, których cała działalność oparta jest na takich technologiach, np. te tworzące wirtualną rzeczywistość, aplikacje mobilne etc. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest prowadzenie działalności związanej z sektorem IT przez minimum 3 lata. Konkurs wystartował 1 marca br. Na stronie www.brainville.pl/przedsiebiorcy/konkurs dostępny jest formularz zgłoszeniowy z pytaniami dotyczącymi sposobu i efektywności wykorzystywania nowych technologii w firmie. Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła wybierze najciekawszy opis. Zwycięzca konkursu będzie mógł wprowadzić się do nowego biura w parku technologicznym MMC Brainville we wrześniu 2012. "Nasz konkurs ma pomóc wyjść z ukrycia firmom, które świetnie radzą sobie z nowymi technologiami, ale bardzo często niewiele się mówi o ich sukcesach. Chcemy pokazać te firmy, aby dla innych przedsiębiorców stały się one forpocztą polskiej innowacyjności wśród mikro, małych i średnich firm i zarazem zachęcały przedsiębiorców do powszechnego wykorzystywania nowych technologii"- mówi Krzysztof Wnęk z parku technologicznego MMC Brainville.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200