Konkurs: Ustrzel solidny serwer

Networld zaprasza przedstawicieli firm i instytucji do udziału w konkursie "Ustrzel solidny serwer". Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, aby zyskać szansę wygrania nowoczesnego serwera Fujitsu PRIMERGY TX150 S7 w bogatej konfiguracji.

Konkurs: Ustrzel solidny serwer

Fujitsu PRIMERGY TX150 S7

Konkurs kierujemy głównie do administratorów i osób odpowiedzialnych za inwestycje IT w małych i średnich firmach oraz instytucjach. Stawką jest serwer z procesorem Intel Xeon X3430 (2.40 GHz), 8 GB pamięci operacyjnej, trzema dyskami SAS 146 GB wraz z oprogramowaniem Windows Server 2008 R2 Foundation.

Przy okazji chcemy poznać opinię osób zawodowo związanych z IT na temat wykorzystania "zwykłych komputerów" w roli serwerów. Motywem przewodnim naszych pytań jest więc dylemat - "PC" czy "Prawdziwy serwer" w małej firmie.

Konkurs, który Networld zorganizował w partnerstwie z firmami Fujitsu i Microsoft, trwa od 14 do 28 marca 2011 r. Patronem medialnym wydarzenia jest serwis Computerworld.

Dowiedz się więcej o nagrodzie, poznaj zasady konkursu, weź udział >

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200