Koniec serwisu Mojerachunki

Przedsięwzięcie działające od listopada 2000 r. nie spotkało się z wystarczającym zainteresowaniem rynku. BillBird SA zapowiada wkrótce uruchomienie nowej internetowej platformy rozliczeń płatność wspólnie z PKO BP. Jak na razie strony podpisały jedynie list intencyjny.

Serwis elektronicznej obsługi płatności, Mojerachunki.pl zakończył działalność. Powodem podjęcia tej decyzji stało się zbyt małe zainteresowanie ofertą serwisu, co przełożyło się automatycznie na nieopłacalność prowadzenia jego działalności.

Serwis Mojerachunki.pl, zarządzany przez BillBird S.A., powstał przy wsparciu kapitałowym krakowskiego funduszu Internet Investment Fund (IIF). IIF zainwestował dotychczas w przedsięwzięcie ok. 2 mln USD. Spółka BillBird zapowiada uruchomienie nowej internetowej platformy rozliczeń płatność wspólnie z PKO BP. Strony podpisały list intencyjny w tej sprawie.

Zobacz również:

  • Rosyjski oddział Google ogłasza upadłość
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200