Konferencja "Advanced Analytics and Data Science"

Trzecia edycja konferencji "Advanced Analytics and Data Science" odbędzie się w tym roku 20 października w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i będzie poświęcona tematyce zaawansowanej analityki i jej zastosowaniom w obszarze zarządzania finansami, zarządzania ryzykiem i wykrywania nadużyć w dobie big data.

Konferencja organizowana jest przez Szkołę Główną Handlową (Kolegium Analiz Ekonomicznych, Instytut Statystyki I Demografii – Zakład Analizy Historii Zdarzeń i Analiz Wielopoziomowych) we współpracy z SAS Institute pod honorowym patronatem prof. Tomasza Szapiro - Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jej celem jest zaprezentowanie wyzwań związanych z kształceniem specjalistów posiadających odpowiednie kompetencje analityczne, informatyczne i biznesowe (data scientists), dostosowane do zmieniających potrzeb współczesnej gospodarki.

Podczas konferencji wystąpią wybitni naukowcy reprezentujący naukę oraz przedstawiciele świata biznesu z Polski i zagranicy. Będzie to spotkanie ponad 150 praktyków z biznesu i środowisk akademickich, którzy będą dzielić się wiedzą, doświadczeniami i najlepszymi praktykami z zakresu swoich dziedzin.

Zobacz również:

  • WWDC 2024 - relacja z konferencji okiem redakcji Computerworld

Konferencja będzie też okazją do poznania praktycznych zastosowań specjalistycznych rozwiązań analitycznych oraz dyskusji na temat wyzwań, które stoją przed programami szkolnictwa wyższego w dziedzinie analityki i big data.

Szczegółowa agenda oraz lista prelegentów jest dostępna na stronie konferencji. Jednym z patronów medialnym konferencji "Advanced Analytics and Data Science" jest Computerworld.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200