Konferencja AKADEMIA CSIOZ – informatyzacja Służby Zdrowia

AKADEMIA CSIOZ, I Konferencja pod hasłem „Informatyzacja podmiotów leczniczych – korzyści z wdrażania i plany na przyszłość” odbędzie się w Warszawie 5-6 czerwca 2017 roku.

Konferencja jest organizowana przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia i adresowana do osób odpowiedzialnych za przygotowywanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych w podmiotach leczniczych, w szczególności do: kadry zarządzającej w podmiotach leczniczych oraz przedstawicieli samorządów wojewódzkich.

Dwudniowa konferencja jest zaproszeniem do debaty nt. doświadczeń w tym korzyści oraz trudności jakie towarzyszą przy wdrażaniu elektronicznej dokumentacji medycznej w podmiotach leczniczych przy obecnych uwarunkowaniach, zarówno legislacyjnych jaki i technologicznych.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a program oraz informacje organizacyjne znajdują się na stronie: www.konferencja.csioz.info.

Jednocześnie zapraszamy też wszystkich zainteresowanych do oglądania na żywo relacji z konferencji, która będzie dostępna pod adresem: www.konferencja.csioz.info.

Computerworld jest patronem medialnym tej konferencji.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200