Komputronik otworzył Biuro Handlowe w Warszawie

Poznański dystrybutor sprzętu komputerowego Komputronik otworzył w Warszawie nowe Biuro Handlowe. Będzie ono odpowiedzialne za obsługę klientów instytucjonalnych i korporacyjnych.

"Otwarcie nowego Biura Handlowego to kolejny etap naszej ekspansji na rynku ogólnopolskim" - powiedział Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu Komputronik Sp z o.o. "Już dawno przestaliśmy być firmą lokalną i cały czas inwestujemy w dalszy rozwój. W październiku 2004 roku przeprowadziliśmy się do nowej siedziby. Umiejscowione w Warszawie przedstawicielstwo to kolejna inwestycja, która pozwoli nam na bliższy kontakt z kluczowymi klientami instytucjonalnymi i korporacyjnymi".

Adres nowego Biura Handlowego to: Al. Jerozolimskie 44 lok. 525, 00-024 Warszawa.

Komputronik rozpoczął działalność w 1996 roku od usług i sprzedaży detalicznej w branży komputerowej. Już w lutym 1998 roku powstał sklep internetowy (http://www.komputronik.pl ). Dziś uznawany jest on za jeden z najlepszych internetowych sklepów komputerowych w Polsce - rejestruje ponad 200 tys. wizyt dziennie. W tym samym roku firma rozpoczęła sprzedaż hurtową niektórych produktów. Obecnie w całym kraju działa ponad 30 punktów sprzedaży Komputronik. Zatrudniająca ponad 100 osób firma zajmuje się nie tylko dystrybucją sprzętu, ale również produkcją i serwisem komputerów marki GEO-PC oraz stacji graficznych i serwerów Geo-Serwer (od systemów podstawowych, po najbardziej zaawansowane urządzenia klasy High-End z procesorami Intel Itanium 2). Geo-Serwer SM-600 został uznany przez czytelników PC World za "Produkt roku 2003". Firma wdrożyła także systemu jakości zgodny z ISO 9001:2000.

Zobacz również:

  • Dlaczego warto aktualizować jądro systemu operacyjnego Linux?

Więcej informacji:

http://www.komputronik.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200