Komputerowa moda

Ego Lifestyle BV stawia na ciekawe wzornictwo. Zdaniem Holendrów wygląd notebooka nie zmienił się od 20 lat. Tymczasem wcale nie musi być taki nudny. Firma wzorując się nieco na pomyśle Apple, prezentuje komputer przenośny, który podobnie jak niektóre telefony komórkowe pozwala w prosty sposób na zmianę wyglądu obudowy. Obecnie w ofercie Ego znajduje się 9 wzorów.

Komputerowa moda

Ponadto dodano 15 klawiszy funkcyjnych m.in. służących do wykonywania backupu czy szybkiego dostępu do programu pocztowego Outlook z poziomu wbudowanego Linuxa, dzięki czemu nie jest konieczne uruchamianie Windows.

Komputer posiada 64-bitowy procesor AMD Turion 64-bit, 1GB pamięci operacyjnej oraz dysk twardy o pojemności 80GB i napęd DVD+/-RW.

Firma chce oferować komputery w ekskluzywnych salonach sprzedaży PC, ale także miejscach kojarzonych raczej z modą niż technologiami IT. Cena urządzenia wynosi 3,3 tys. EUR. Wydaje się jednak, że znajdą się nabywcy.

Komputerowa moda
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200