Komputer '91

22 stycznia, we wtorek, rozpoczynają się w Warszawie, w salach Pałacu Kultury i Nauki oraz hotelu Victoria, Targi Kompu-ter'91. Trwać one będą do 25 stycznia.

22 stycznia, we wtorek, rozpoczynają się w Warszawie, w salach Pałacu Kultury i Nauki oraz hotelu Victoria, Targi Kompu-ter'91. Trwać one będą do 25 stycznia. W godzinach 9.00 -16.00 przewidziano wstęp wyłącznie dla gości z zaproszeniami. Natomiast w godzinach 16.00 -18.00 wystawa jest ogólnie dostępna (bilety w cenie 5 tys. zł). Organizatorzy - Przedsiębiorstwo Reklamy i Wydawnictw Handlu Zagranicznego AGPOL - zapewniają bezpłatny przejazd autobusem na trasie Pałac Kultury -hotel Victoria.

Już po raz szósty Warszawa gościć będzie uczestników Międzynarodowych Targów Kom-puter'91. W tym roku do stolicy zjedzie rekordowa liczba wystawców - swoją ofertę zaprezentują 194 firmy, z tego blisko połowa to firmy zagraniczne z 15 krajów. Z wielkim trudem udało się je pomieścić na 3,5 tys. m2, bo tyle powierzchni wygospodarowano w PKiN i Victorii. Blisko 50 firm czekało na liście rezerwowej, licząc na to, że ktoś zrezygnuje. Nie zrezygnował nikt... Obecność potwierdziły m.in.: Bull, IBM, Hewlett-Packard, ICL, Soft-tronic. Po raz pierwszy przyjadą też przedstawiciele renomowanych domów softwa-er'owych: Oracle i Ashton Tate.


TOP 200