Kompletnie wyposażony palmtop ASUSA

MyPal A639 to nowy komputer kieszonkowy ASUSA wyposażony w odbiornik GPS, gigabajt wbudowanej pamięci oraz kontrolery Bluetooth i Wi-Fi.

Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS urządzenie świetnie nadaje się do nawigacji podczas podróży samochodowych. Komputer korzysta z sieci bezprzewodowych Wi-Fi oraz wygodnego przesyłania danych za pomocą łącza Bluetooth (wersja 2.0). Wbudowana pamięci o pojemności 1 GB oraz czytnik kart SD pozwalają na przechowywanie map i innych danych. Obrotowa konstrukcja anteny pozwala umieścić ją równolegle do nieba niezależnie od tego, czy ekran komputera jest ustawiony pionowo czy poziomo (zależnie od upodobań kierowcy).

ASUS MyPal A639 będzie kosztował ok. 1900 zł.

Najważniejsze dane techniczne

Kompletnie wyposażony palmtop ASUSA

Palmtop ASUS MyPal A639

Procesor: Intel Xscale 416 MHz

System operacyjny: Microsoft Windows Mobile 5.0 (Pocket PC)

Ekran: ciekłokrystaliczny ekran dotykowy o dużej jasności, przekątna 3,5 cala, 65 tys. kolorów, rozdzielczość 240 x 320

Pamięć: pamięć ROM typu flash (wbudowana), 1 GB

Odbiornik GPS: wbudowany układ SiRF III, obrotowa antena o wymiarach 25 x 25 mm (z możliwością podłączenia anteny zewnętrznej)

Rozszerzenia: gniazdo na karty SD (SDIO/SD/MMC)

Dźwięk: wbudowany mikrofon i głośnik, możliwość jednoczesnego nagrywania i odtwarzania, gniazdo 2,5 mm do podłączenia słuchawek i głośników stereofonicznych (do odtwarzania plików MP3)

Łącza: WLAN 802.11b/g, Bluetooth 2.0, USB 1.1

Akumulator: litowy (wyjmowany), 1300 mAh

Wymiary: (dł. x szer. x wys.)122 x 73,2 x 18,8 mm

Masa: 187 g z akumulatorem

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200