Komórki od Polsatu

Polsat Cyfrowy na jesieni uruchomi swoją telefonię komórkową pod nazwą Halo Polsat. Oferta ma być dostępna zarówno w abonamencie, jak i na kartę. Halo Polsat będzie miał własny system billingowy oraz system obsługi kontaktów z klientami. Usługa będzie świadczona na bazie sieci Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora Ery i Heyah - podaje Rzeczpospolita.

Atutem Halo Polsatu może być połączenie jego oferty z propozycją Polsatu Cyfrowego. Dekodery PC znajdują się dziś w 1,5 mln gospodarstw domowych, co przekłada się na mniej więcej 4,5 mln potencjalnych użytkowników. Polsat mógłby dawać im upusty pod warunkiem łącznego korzystania z oferty telefonicznej i telewizyjnej.

PC zapowiedział także, że chce wykorzystać w działalności Halo Polsat swój potencjał i doświadczenie telewizyjne. Mógłby więc zaoferować użytkownikom komórek treści przekazywane na platformie. Szczegółowa strategia firmy nie jest jednak jeszcze znana - czytamy w dzienniku.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200