Kombajny MP3 od Steinberga

Pinacle Systems, która przejęła doskonale znaną fanom obróbki dźwięku firmę Steinberg Media Technologies, wprowadziła na polski rynek dwie nowe aplikacje - myMP3 4.0 i myMP3PRO 4.0. Aplikacje przeznaczone są do odtwarzania, konwersji, edycji i nagrywania plików MP3.

Kombajny MP3 od Steinberga
Oprócz plików MP3, program myMP3PRO 4.0 obsługuje format MP3 PRO przy użyciu kodera i dekodera firmy Fraunhofer oraz dodatkowo wyposażony jest w program do edycji i nagrywania audio - Get it on CD 3.1SE, dzięki któremu pliki mogą być w prosty sposób edytowane oraz wypalane na krążkach CD.

Aplikacje pełnią funkcje odtwarzacza, generatora playlisty, equalizera i inteligentnej bazy danych o utworach wykorzystywanych podczas konwersji z płyt CD audio do mp3/mp3pro. W nowym oprogramowaniu zawartych jest wiele profesjonalnych efektów i dodatkowych pluginów VST. Używając edytora MP3, pliki mogą być wyciszane, miksowane w czasie rzeczywistym. Funkcja MetaNormalize automatycznie dopasowuje poziom głośności, a zintegrowany w programie myMP3PRO moduł „Surround” pozwala na przygotowanie materiału w sposób pozwalający na emulację dźwięku dookólnego. Edytor "Label Editor" pozwala ponadto na projektowanie okładek oraz naklejek na krążki CD.

Zobacz również:

  • iOS 18 oferuje nowe API do obsługi słuchawek bezprzewodowych

Ceny programów to: myMP3 4.0 - 129 zł, myMP3PRO 4.0 - 179 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200