Kombajn Lexmarka dla małych biur

Lexmark wprowadził na rynek monochromatyczne laserowe urządzenie wielofunkcyjne X340 przeznaczone dla małych grup roboczych.

Model ten umożliwia drukowanie, kopiowanie, wysyłanie faksów i skanowanie. X340 drukuje z szybkością do 25 stron na minutę, obsługuje język PCL 6 i jest standardowo wyposażony w pamięć 64 MB oraz w port USB 2.0. Czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony to mniej niż 10 sekund. Wydajność do 15 000 stron miesięcznie. Urządzenie wyposażono w modem 33,6 kb/s i funkcję dziesięciu numerów szybkiego wybierania. Do urządzenia dołączony jest automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy, umożliwiający zaoszczędzenie czasu klientów poprzez bezobsługowe kopiowanie i wysyłanie faksów. Do urządzenia Lexmark X340 można także dokupić opcjonalny podajnik na 550 arkuszy, który mieści całą ryzę papieru w większości standardowych formatów.

Kombajn Lexmarka dla małych biur

Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X340

Lexmark X340 jest wyposażony w płaski skaner formatu legal umożliwiający skanowanie w czerni oraz w kolorze. Urządzenie umożliwia skalowanie dokumentów w zakresie 25-400%.

Zobacz również:

  • Drukarka laserowa kolorowa - co kupić i dlaczego?
  • Nowy Dyrektor Zarządzający na Polskę w Lexmark

Sugerowana cena detaliczna to 1300 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200