Kombajn DSL/WLAN

D-Link produkuje wielofunkcyjne urządzenie noszące nazwę DI-824VUP+, zawierające w sobie całą gamę rozwiązań stosowanych w obszarach DSL i WLAN: szerokopasmowy ruter xDSL, bezprzewodowy punkt dostępu, zapora, przełącznik i serwera drukowania.

Kombajn DSL/WLAN
Rozwiązanie zostało zaprojektowano z myślą o małych i średnich biurach, które potrzebują wydajnego i bezpiecznego rozwiązania typu "wszystko w jednym". Ruter DI-824VUP+ należy do rodziny urządzeń bezprzewodowych Wi-Fi AirPlus G+. Umożliwia współdzielenie szerokopasmowego połączenia z Internetem oraz drukarki, udostępniając te usługi zarówno użytkownikom sieci bezprzewodowej, jak i sieci kablowej. Urządzenie jest wyposażone w 4 portowy przełącznik Fast Ethernet 10/100Mb/s i zawiera porty USB oraz równoległy, do których można podłączać drukarkę i współużytkować ją w lokalnej sieci.

Urządzenie pracuje zgodnie ze standardem 802.11g (54 Mb/s). Jednocześnie ruter jest w pełni kompatybilny ze sprzętem działającym w standardach 802.11b i 802.11b+.

Zobacz również:

DI-824VUP+ łączy w sobie funkcje zapory typu Stateful Packet Inspection (szczegółowa kontrola pakietów) i bramy VPN, które zabezpieczają sieć przed atakami i umożliwiają bezpieczną komunikację. Tunele VPN pozwalają zdalnym pracownikom łączyć się z firmową siecią, lub łączyć w ten sposób dwa odległe oddziały firmy. Funkcje blokowania adresów URL i filtrowania zawartości domen kontrolują dostęp użytkowników do usług świadczonych przez Internet.

Cena rutera dla użytkowników końcowych kształtuje się na poziomie ok. 870 zł brutto. Gwarancja obejmuje dwuletnią eksploatację sprzętu. Więcej informacji –http://www.d-link.pl .


TOP 200