Kolumny z pełnym zestawem dekoderów

Creative wprowadza na polski rynek nowy zestaw kolumn TD7700 7.1. Wyposażono go nie tylko w osiem kolumn lecz także dekoder DDTS-100 wyposażony w procesory dekodujące takie formaty dźwięku jak DPL II, DD, DD EX, DTS, DTS ES oraz DTS Neo:6.

Kolumny z pełnym zestawem dekoderów
Creative DDTS-100 jest także dostępny jako samodzielny produkt. Jest to jednostka wyposażona w ww. dekodery cyfrowe. Posiada także bogaty zestaw złączy analogowych i cyfrowych dzięki czemu można do niego podłączyć różnorodne urządzenia audio takie jak domowe odtwarzacze DVD i CD, magnetowidy, telewizory, tunery telewizji satelitarnej oraz konsole gier i przenośne odtwarzacze MP3.

Dekoder może współpracować z aktywnymi zestawami głośnikowymi. W komplecie znajduje się także pilot zdalnego sterowania.

Zestaw głośników Creative Inspire TD7700 w komplecie posiada już dekoder DDTS-100. Do zestawu dołączony jest przewodowy pilot ze złączem M-PORT, które umożliwia bezpośrednie odtwarzanie dźwięku ze zgodnych z tym standardem odtwarzaczy MP3.

Dekoder Creative DDTS-100 dostępny jest od połowy stycznia w cenie 695 zł. Zestaw kolumn Creative Inspire TD7700 7.1. wyceniono na 1395 zł.

Informacje:

http://www.creative.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200