Kolorowy laser Ricoha

Ricoh wprowadza do sprzedaży urządzenie wielofunkcyjne (Multi-Function Peripheral) przeznaczone do pracy w małych i średnich firmach. Jego cena wynosi 999 dolarów.

Kolorowy laser Ricoha

Ricoh Aficio SP C210SF

Mowa tu o modelu Aficio SP C210SF, wyposażonym w kolorową drukarkę laserową, skaner, fax i funkcję kopiarki. Drukarka pracuje z rozdzielczością 600 dpi i potrafi wyprodukować do 8 stron na minutę w trybie kolorowym oraz do 31 w trybie monochromatycznym. Skaner obsługuje maksymalnie 2400 dpi, przetworzone na formę cyfrową dokumenty mogą być wczytywane do programu graficznego albo składowane bezpośrednio na dysku czy załączane do wiadomości elektronicznych. Faks działa z kilkoma różnymi funkcjami nadawania i odbioru wiadomości, potrafi przesyłać faksy przez Internet.

Producent chwali się, że panel sterowania urządzenia wielofunkcyjnego został tak zaprojektowany, by nawet mało zaawansowani użytkownicy nie mieli trudności z wyborem interesujących ich opcji.

Więcej informacji: Ricoh

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200