Kolorowe zdjecia z zegarka

Na polskim rynku pojawił się zegarek Casio WQV-10, będący jednocześnie cyfrowym aparatem fotograficznym wyposażonym w kolorowy wyświetlacz LCD.

Na polskim rynku pojawił się zegarek Casio WQV-10, będący jednocześnie cyfrowym aparatem fotograficznym. Urządzenie wyposażone jest w 2-krotny cyfrowy zoom i kolorowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 70 x 80 pikseli i 4096 kolorach.

Fotografie wykonywane za pomocą Casio WQV-10 mogą mieć maksymalną rozdzielczość 28 tys. pikseli, zaś liczba kolorów rejestrowanych za pomocą zegarka-aparatu, wynosi 16,7 mln. WQV-10 wyposażono w 2-krotny zoom cyfrowy, a najmniejsza odległość, z jakiej można uzyskać ostre zdjęcie fotografowanego obiektu wynosi 30 cm.

Dzięki pamięci flash o pojemności 1 MB, w nowym produkcie Casio można zapisać do 100 fotografii w formacie JPEG. Każdą z nich można dodatkowo opatrzyć 24-znakowym komentarzem. Komunikacja z komputerem (lub z innym zegarkiem z serii WQV) odbywa się za pomocą podczerwieni.

Poza funkcjami fotograficznego, Casio WQV-10 posiada oczywiście także funkcje typowe dla klasycznych zegarków, takie jak np. stoper czy alarm. Zegarek jest także wodoszczelny.

Cena Casio WQV-10 wynosi 1900 - 2000 zł (w zależności od rodzaju paska).

Więcej informacji:

http://www.zibi.pl


TOP 200