Kolor na szybko

Xerox wzbogacił ofertę cyfrowych drukarko-kopiarek Document Centre o model drukujący w kolorze DCCS 50 (Document Centre ColorSeries 50) z wysoką nominalną szybkością 12,5 str./min przy rozdzielczości 600 dpi. Urządzenie jest standardowo wyposażone w karty sieciowe Ethernet 10/100 BaseT i może współpracować m.in. z Novell Net-Ware, Windows NT, AppleTalk, a także klientami PC, Macintosh i terminalami Unix.

Drukarko-kopiarka Xeroxa ma wbudowany kontroler druku z własnym adresem internetowym. Urządzenie jest sprzedawane wraz z zainstalowanym oprogramowaniem CentreWare Internet Services i Print Admin Services. Pakiet CentreWare Internet Services umożliwia monitorowanie i zarządzanie drukiem w sieciach, a Centre- Ware Print Admin Services jest przeznaczony dla administratorów do instalowania i konfigurowania sprzętu.

DCCS 50 drukuje z nominalną szybkością 50 str./min w trybie monochromatycznym. Jak zapewniają przedstawiciele Xeroxa, koszt wydrukowania strony czarno-białej nie odbiega od typowego kosztu druku większości modeli sieciowych drukarek laserowych. Maksymalny format papieru to A3+, gramatura - 250 g/m2. Urządzenie jest standardowo wyposażone w moduł do druku dwustronnego i automatyczny podajnik na 2250 kartek.

Cena netto podstawowej wersji Document Centre ColorSeries 50 wynosi ok. 100 tys. zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200