Kolejna umowa Elektrimu

Elektrim podpisuje porozumienia o współpracy z Bankowym Przedsiębiorstwem Telekomunikacyjnym Telbank SA, zakładające możliwość wzajemnego wykorzystania struktur telekomunikacyjnych i oferowania usług.

Zarząd Elektrim SA poinformował, że w dniu 8 marca 2001 r. firma podpisała porozumienie o współpracy z Bankowym Przedsiębiorstwem Telekomunikacyjnym Telbank SA. Umowa przewiduje możliwość wzajemnego wykorzystywania struktur telekomunikacyjnych i wspólne oferowanie usług.

Spółki Grupy Elektrim wydzierżawią łącza potrzebne do świadczenia usług na potrzeby sieci BPT Telbank SA. Jednocześnie użytkownicy sieci spółek Grupy Elektrim będą mogli być obsługiwani poprzez sieć BPT Telbank SA. Jak utrzymuje firma, podpisane porozumienie pozwoli na wykorzystanie zasobów wszystkich spółek i szybką budowę sieci przy małych kosztach, co dla Grupy Elektrim jest kolejnym krokiem w konsolidacji biznesu.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200