Kolejna edycja Life Science Open Space w październiku w Krakowie

Przedstawiciele nauki, edukacji, biznesu, firm i instytucji finansowych spotkają się 8 października w Krakowie na Life Science Open Space 2013. Tematy przewodnie tegorocznej, 4. edycji imprezy, są nauka i innowacje dla zdrowia i jakości życia.

LSOS 2013 ma charakter forum Bio-Regionu Małopolska i Klastra LifeScience Kraków – jest okazją do zaprezentowania własnej działalności i oferty oraz do nawiązania nowych kontaktów i współpracy w regionie i na arenie międzynarodowej.

Life Science Open Space jest cyklicznym wydarzeniem poświęconym innowacjom w dziedzinie life science, organizowanym w formule zapewniającej każdemu uczestnikowi aktywny udział oraz interakcję z prelegentami i odbiorcami. LSOS 2013 jest organizowana jako pre-konferencja EUROBIOTECH 2013.

Zobacz również:

  • Innowacje – co je napędza, a co hamuje

LSOS 2013 jest otwarta dla członków Klastra LifeScience Kraków, oraz partnerów firm i instytucji z kraju i z zagranicy, zainteresowanych poznaniem naszych możliwości i przedstawieniem oferty współpracy.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Kultury Studenckiej Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie "ARKA".

Po zakończeniu imprezy, w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego odbędzie się podsumowanie konferencji i ogłoszenie wyników konkursów na „Najlepszy przykład praktycznego podejścia do otwartej innowacji” oraz na „Najciekawszą ofertę współpracy”.

Więcej informacji na temat konferencji na stronie:http://www.lifescienceopenspace.com/about

autor: PAP, źródło: http://www.naukawpolsce.pap.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200