Kodak Express Cyfrowy Świat w 'Juniorze'

Od wczoraj, w warszawskim Empik Megastore "Junior" działa Laboratorium Kodak Express Cyfrowy Świat – pierwszy w Polsce punkt oferujący tak szeroki zakres usług z zakresu fotografii cyfrowej dla amatorów oraz profesjonalistów.

Kodak Express Cyfrowy Świat w 'Juniorze'
Do nowo otwartego laboratorium może przyjść każdy entuzjasta fotografii cyfrowej, zaopatrzony w film, aparat lub płytę CD z własnymi zdjęciami. Na miejscu dokona on wszelkiej niezbędnej obróbki tych materiałów (mniej doświadczeni użytkownicy będą mogli skorzystać z pomocy specjalistów, pracujących w laboratorium) i zamówi gotowe zdjęcia w formie odbitek.

Laboratorium Kodaka składa się z trzech kluczowych komponentów:

Kodak Express Cyfrowy Świat w 'Juniorze'
Bar Cyfrowy – punkt, w którym możemy samodzielnie dokonać obróbki naszych zdjęć (przykładowo kadrowanie, rozjaśnianie, redukcja efektu czerwonych oczu). Dodatkowo Bar Cyfrowy pozwala na samodzielne przeglądanie wykonanych zdjęć, zamówienie ich w formie odbitki, nagranie na nośnik CD oraz przesłanie pocztą elektroniczną.

Kiosk Cyfrowy – tu będziemy mogli przegrać dane z kart pamięci na nośniki CD i dokonać podstawowej obróbki wykonanych zdjęć. Z tego miejsca przesyłamy również materiały na mini-lab cyfrowy, aby otrzymać je w formie odbitek. W kiosku cyfrowym możemy skorzystać również z drukarki termosublimacyjnej, a także skopiować zdjęcia z telefonu komórkowego wyposażonego w moduł aparatu cyfrowego.

Galeria – miejsce, w którym skanowane są negatywy i materiały pozytywowe w wysokiej rozdzielczości i dokonywana jest podstawowa obróbka graficzna. Zretuszowane zdjęcia można wydrukować na drukarce atramentowej, przesłać do mini-labu cyfrowego w celu otrzymania odbitek lub zapisu na nośniku CD.

Poza powyższymi usługami, w Laboratorium Kodak Express Cyfrowy Świat znajdziemy również szeroki asortyment produktów: aparaty cyfrowe, karty pamięci, czytniki kart, statywy, baterie, ładowarki, akumulatory, papier do drukarek atramentowych, płyty CD, ramki, albumy, a także tradycyjne klisze fotograficzne.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200