Klawiatury numeryczne do notebooków

Z myślą o użytkownikach notebooków Kensington wprowadził do oferty klawiatury numeryczne komunikujące się z komputerem drogą kablową i bezprzewodową.

Klawiatury numeryczne do notebooków

Kensington Wireless CalcPad może się spodobać nie tylko osobom pracującym z arkuszami kalkulacyjnymi lecz także coraz większej rzeszy graczy korzystających z komputerów przenośnych

Sztandarowym produktem tej serii urządzeń jest Kensington Wireless CalcPad o wymiarach 138 x 77 x 24 mm, który komunikuje się z notebookiem za pomocą fal radiowych o częstotliwości 27 MHz oraz specjalnego odbiornika, umieszczanego w porcie USB komputera. Model ten pełni przede wszystkim funkcję zewnętrznej klawiatury numerycznej. Może być również z powodzeniem wykorzystywany jako w pełni funkcjonalny kalkulator.

Kensington Wireless CalcPad ułatwia wprowadzanie danych liczbowych za pomocą dużych i wygodnych klawiszy. Dodatkowe 12 przycisków funkcyjnych ułatwia m.in. przeprowadzenie operacji walutowych oraz umożliwia przesłanie wyników działań bezpośrednio do aplikacji MS Excel na komputerze. Wireless CalcPad zasilany jest za pomocą akumulatorków, które można doładowywać, łącząc urządzenie z portem USB notebooka. Technologia oszczędzania energii powoduje automatyczne wyłączenie się klawiatury po 4 minutach bezczynności.

USB CalcPad różni się od poprzedniego modelu przede wszystkim sposobem komunikacji, ponieważ korzysta jedynie z połączenia USB. Przewód USB ma długość 70 cm i jest zwijany. USB CalcPad umożliwia za pomocą jednego przycisku, przesłanie obliczonych danych do arkusza kalkulacyjnego w komputerze, podobnie jak w modelu bezprzewodowym.

Keyhub 2 Port łączy w sobie klawiaturę numeryczną dla laptopów oraz 2-portowy hub USB. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik otrzymuje wygodny sposób wprowadzania danych liczbowych oraz możliwość szybkiego i wygodnego podłączenia dodatkowych akcesoriów. Model Keyhub 2 Port zasilany jest w całości z portu USB.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200