Klasyczny monitor od Samsunga

Samsung zaprezentował nowy monitor - model SyncMaster745MS. Urządzenie, w przeciwieństwie do większości trafiających obecnie na rynek monitorów, wyposażono jest nie w panel LCD, lecz w lampę kineskopową.

Nowy monitor CDT (Color Display Tube) wyposażony został w ekran, którego przekątna wynosi 17". Jego zaletą są rozmiary - głębokość monitora wynosi zaledwie 358 mm, czyli o 50 mm mniej od poprzedniej wersji (producent twierdzi nawet, że jest to najcieńsze tego typu urządzenie na świecie).

Oczywiście monitor wyposażony został w najnowsze rozwiązania Samsunga poprawiające komfort pracy. Nie zabrakło w nim technologii MagicBright (pozwalającej na osiągniecie zwiększonej jasności oraz możliwość wybrania jednego z trzech trybów pracy - rozrywkowego, internetowego i tekstowego) oraz HighlightZone (pozwalającej na rozjaśnienie wybranego obszaru ekranu).

Klasyczny monitor od Samsunga

Sansung SyncMaster745MS

Nowy monitor najpierw oczywiście pojawi się na rynku koreańskim. Na początku maja trafi do Chin, natomiast w czerwcu pojawi się w sklepach na całym świecie. Jego cena to niecałe 200 USD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200