Kerio MailServer 6.0.5

W ofercie spółki Dagma pojawiła się nowa wersja serwera poczty Kerio MailServer, firmy Kerio Technologies, z którą spółka podpisała umowę partnerską .

Kerio MailServer jest serwerem poczty elektronicznej oraz pracy grupowej przeznaczonym dla małych i średnich firm. Zapewnia m.in. szyfrowanie połączeń, uwierzytelnianie użytkowników i poczty wychodzącej, archiwizacje wysyłanej i odbieranej poczty, ochronę przed wirusami oraz filtrowanie spamu.

Spolszczony przez Dagmę, na zlecenie Kerio Technologies, moduł WebMail umożliwia dostęp do poczty, kontaktów i terminarza z poziomu przeglądarki WWW. Podobieństwo do interfejsu Microsoft Outlook ułatwia intuicyjną obsługę, a dostęp przez WWW likwiduje potrzebę instalowania oprogramowania obsługującego pocztę na stacjach roboczych. Kerio MailServer może także współpracować z klientem poczty (np. MS Outlook) za pośrednictwem protokołów POP3, SMTP i IMAP.

W związku z rozpoczęciem współpracy z Kerio Technologies, w ofercie Dagmy znalazły się również Kerio WinRoute Firewall, Kerio Server Firewall oraz Kerio Personal Firewall.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200