Kaspersky Anti-Virus dla Palm OS

Udostępniony został kolejny program antywirusowy dla przenośnych komputerów.

Przenośne komputery, podobnie jak stacjonarne, wymieniają informacje z innymi maszynami - w ten sposób mogą one zarazić się komputerowymi wirusami. Lab, znany producent , opracował i udostępnił właśnie aplikację zapobiegającą tego typu wypadkom. Program "Kaspersky Anti-Virus for Palm OS" sprawdza wszelkie dane przekazywane do i z tego typu urządzeń, wyposażonych w system operacyjny Palm OS.

Kaspersky Anti-Virus for Palm OS jest kompatybilny z wersjami systemu 2.x, 3.x oraz 4.x, które wykorzystywane są w komputerach Palm Pilot, Handspring Visor, Sony Clie, TRG Pro, Symbol oraz telefonach komórkowych (tzw. smartphones) Kyocera i Samsunga. Program wykrywa również te wirusy i robaki, które zwykle infekują komputery PC. W ten sposób zabezpiecza wszelkie informacje, przechowywane w cyfrowych asystentach PDA.

KAV for Palm OSP umożliwia ponadto korzystanie z internetowej Encyklopedii Wirusów firmy Kaspersky. Program można pobrać z witryny producenta. Cena Kaspersky Anti-Virus dla Palm OS wynosi 14 USD.

Więcej informacji:

http://www.kaspersky.com