Karty EZDV i Pyro 1394 DV w ofercie Aram Multimedia

Firma Aram Multimedia wprowadziła do sprzedaży dwie nowe karty umożliwiające obróbkę filmów DV i Digital8.

Aram Multimedia wprowadziła do sprzedaży dwie nowe karty umożliwiające obróbkę filmów DV i Digital8.

Pierwsza z nich, karta EZDV, umożliwia zgrywanie do komputera wyselekcjonowane na taśmie klipy lub też całą taśmę jednorazowo. Wraz z kartą dostarczany jest program EZEdit będący aplikacją do edycji wideo za pomocą komputera. Program ten umożliwia także cięcie filmów, dodawanie przejść oraz napisów, a także miksowanie dźwięków. W oferowanym pakiecie znajduje się dodatkowo program katalogujący klipy wideo EZNavigator, program do obróbki muzyki Smart Sound oraz SoftXplode przeznaczony do edycji efektów specjalnych. Karta jest kompatybilna z kamerami DV i Digital8, a cena netto wersji podstawowej dla użytkownika końcowego wynosi ok. 1300 zł.

Drugim oferowanym przez Aram Multimedia modelem jest cyfrowa karta wideo Pyro oparta na złączu Firewire 1394, umożliwiająca zgrywanie do komputera materiału wideo z jakością DV. Karta Pyro służaca do pracy z kamerami DV i Digital8 umożliwia edycję materiałów wideo w formacie DV, AVI, MPEG-1 i Quicktime. Urządzenie posiada dwa porty IEEE 1394: 6-pinowy i 4-pinowy. Karta wyposażona jest w profesjonalne oprogramowanie do montażu wideo:

Ulead VideoStudio 4.0, Photo Explorer 6.0, a w wersji dla komputerów Macintosh - digital Origin EditDV Unplugged i FireNet.

Cena netto dla użytkownika końcowego - 950 zł.

Aram Multimedia

Tel. (22) 847 60 40

www.aram.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200