Kamery IP firmy Intellinet

IC Intracom wzbogacił ofertę o nowe kamery sieciowe IP Intellinet Network Solutions. Są to kamery IP Pro w wersji przewodowej (nazwa kodowa 550338) i bezprzewodowej (nazwa kodowa 550345).

Kamery IP firmy Intellinet
Układ optyczny kamer wyposażony jest w matrycę CMOS 1,3 M pikseli z technologią DigitalClarity. System cyfrowego PTZ, realizowany programowo z poziomu przeglądarki internetowej, umożliwia uzyskanie powiększania obrazu oraz przesuwanie w określonych granicach obrazu z kamery bez zastosowania mechanicznego układu sterowania.

Kamery obsługują maksymalnie rozdzielczość 720x480, a przy rozdzielczości VGA otrzymamy obraz z prędkością do 37 klatek na sekundę. Urządzenie kompresuje obraz w formacie MPEG4 oraz JPEG. Dodatkowy tryb transmisji CBR (stała przepływność pakietów) pozwala na ograniczenie na stałym poziomie ilości pakietów wysyłanych w sieć.

Kamery wyposażone są dodatkowo w system detekcji ruchu. Mogą wysyłać obrazy na serwer FTP oraz generować wiadomości e-mail w reakcji na określone zdarzenie lub w zdefiniowanych odstępach

czasu.

Wersja bezprzewodowa kamery pracuje w standardzie 802.11g, z prędkością do 54 Mb/s. Posiada pojedynczą, odczepianą antenę dipolową ze złączem RP-SMA o zysku 2 dBi. Zabezpieczona jest szyfrowaniem transmisji WEP (64- lub 128-bitowe), WPA oraz WPA2-PSK (z autoryzacją TKIP i AES).

Obie wersje kamer mogą pracować w warunkach zewnętrznych po zastosowaniu obudowy wyposażonej w grzałkę i wentylator.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200